NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Ši šalis gali padovanoti visko, ko tik galima užsigeisti ilsintis, todėl svetingasis Tailandas – ideali vieta svajonių atostogoms. Kelionė į Tailandą idealiai tiks tiems, kurie atostogų metu mėgsta pramogauti. Norite atsipalaiduoti? Mėgaukitės rojaus paplūdimiais su krištolo skaidrumo vandeniu. Mylite gamtą? Ištyrinėkite daugybę nacionalinių parkų. Galbūt norite pamatyti nuostabią architektūrą ir susipažinti su šalies kultūra? Tailande galite rinktis iš daugybės poilsio pasirinkimų, kurie puikiai tiks įvairiems keliautojų tipams.

Bankokas – dinamiškas ir kiek chaotiškas miestas, kuriame gausu kvartalų su gatvės turgumis, įspūdingos architektūros rūmais bei šventyklomis. Istorija dvelkiantys rajonai čia persipina su dangų siekiančiais moderniais pastatais, aukščiausio lygio restoranais, viešbučiais su baseinais ant stogų ir nesibaigiančiu naktiniu gyvenimu.

Puketas – didžiausia Tailando sala ir viena iš tų, kurioje yra daugiausia įvairių paplūdimių bei pramogų. Čia taip pat galite leistis į žygius pėsčiomis, mėgautis tailandietišku masažu ar kitomis SPA procedūromis ir tiesiog geriau pažinti sala bei mėgautis ramiomis atostogomis.

  • Pradinė įmoka – 20% kelionės kainos / asm.;
  • galutinis apmokėjimas: ne vėliau negu likus 42 dienos iki išvykimo;
  • paslauga „auksinė galimybė keisti kelionę“ (Goldflex) net su 50% nuolaida, įsigyk tik už 7, 50 Eur. Tai galimybė vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną nemokamai, bet ne vėliau negu likus 21 dienai iki išvykimo (atkreipiame dėmesį, kad Auksinės galimybės keitimo paslauga galima pasinaudoti vieną kartą, įskaitant atvejus, kai dėl keitimo fakto keičiasi sutarties numeris);
  • neįvykus kelionei (jei kelionė atšaukiama ne dėl keliautojo kaltės) – 14 dienų pinigų grąžinimo garantija;
  • papildoma 3% nuolaida senjorams;
  • papildoma 3% jaunavedžių nuolaida.
Pasiūlymas galioja
2022-08-122023-03-17
Akcijos sąlygos
Atostogų pasiūlymai