NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Slidinėjimo fanai, slidžių ir snieglenčių sezonas jau ne už kalnų! Snieguotos, saulės apšviestos Alpių viršukalnės, trasos, vertos mėgautis kiekviena čiuožimo minute ir ekstremalus virpuliukas širdyje pagaunant pagreitį. Jau greitai visa tai galite pajusti, tad laikas planuoti savo žiemos atostogas kalnuose!

Įsigijus slidinėjimo kelionę Prancūzijoje arba Italijoje – taikoma 50% nuolaida slidinėjimo inventoriaus gabenimui. O įsigijus slidinėjimo kelionę Andoroje  inventoriaus gabenimas nemokamai.

 

Slidinėjimo kryptys:

 • Prancūzijos Alpės (Lionas).

Keliaujame užsakomaisiais Avion Express skrydžiais* laikotarpiu 2023 01 07 - 2023 01 28.

 • Italijos Alpės (Bergamas).

Keliaujame  užsakomaisiais Avion Express skrydžiais* laikotarpiu 2023 01 07 - 2023 03 18.

*Bagažo ir slidinėjimo inventoriaus gabenimo taisyklės keliaujant užsakomaisiais skrydžiais čia.

 • Pirėnų kalnai (Andora).

Keliaujame su Air Baltic oro linijomis laikotarpiu per Rygą 2023 02 04 - 2023 02 25. Į kelionės kainą įskaičiuotas slidinėjimo inventoriaus gabenimas, kurio maksimalus svoris 23 kg.

Specialus pasiūlymas mūsų klientams! Įsigijus kelionės paketą rezervacijos puslapyje taip pat galite įsigyti slidinėjimo pasus su specialia nuolaida mūsų keliautojams, nuolaidos net iki 50 Eur už slidinėjimo pasą!

Daugiau informacijos rasite SKI pasai Novaturo keliautojams.

Galioja ypatingos kelionių įsigijimo sąlygos iki 2022 09 30 d.

 • Pradinė įmoka – 20% kelionės kainos / asm.;
 • galutinis apmokėjimas: ne vėliau negu likus 42 dienos iki išvykimo;
 • paslauga „auksinė galimybė keisti kelionę“ (Goldflex) net su 50% nuolaida, įsigyk tik už 7, 50 Eur. Tai galimybė vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną nemokamai, bet ne vėliau negu likus 42 dienoms iki išvykimo (atkreipiame dėmesį, kad Auksinės galimybės keitimo paslauga galima pasinaudoti vieną kartą, įskaitant atvejus, kai dėl keitimo fakto keičiasi sutarties numeris). Atkreipiame dėmesį, kad Auksinės galimybės keitimo paslauga galima pasinaudoti vieną kartą, įskaitant atvejus, kai dėl keitimo fakto keičiasi sutarties numeris;
 • „Kuro kainos svyravimo apsauga“ 11,50 € / asm., yra įskaičiuota į kelionės kainą (keliaujant į Andorą, mokestis netaikomas). Ši paslauga užtikrina, kad sudarytos organizuotos turistinės kelionės sutarties kaina nesikeis dėl galimų kuro kainos svyravimų ir išaugimų ateityje. Šis mokestis yra visais atvejais negrąžinamas.
 • neįvykus kelionei (jei kelionė atšaukiama ne dėl keliautojo kaltės) – 14 dienų pinigų grąžinimo garantija;
 • 50 % nuolaida slidinėjimo inventoriaus gabenimui keliaujant į Italiją, Prancūziją. O įsigijus slidinėjimo kelionę Andoroje  inventoriaus gabenimas nemokamai.
 • Išskirtinės nuolaidos slidinėjimo pasams. SKI pasų pasiūlymai čia.
 • papildoma 3% nuolaida senjorams;
 • papildoma 3% jaunavedžių nuolaida.
Pasiūlymas galioja
2022-09-162022-09-30
Akcijos sąlygos
Atostogų pasiūlymai