NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Suplanuok iš anksto pažintinę kelionę autobusu ar lėktuvu, pasinaudok nuolaidomis bei papildomomis naudomis ir ramiai lauk savo atostogų! Gera, kai yra ko laukti, o ypatingai, kai laukti kelionės gali be jokių rūpesčių. Pažintinė kelionė suplanuota profesionalų iki pat smulkmenų, parinkti įdomiausi maršrutai, kruopščiai sudėliotos dienos programos ir nuotaikingi gidai, pasiruošę jums atskleisti gražiausias kelionės vietas!

Planuok iš anksto ir pasinaudok šiuo metu galiojančiomis nuolaidomis

Pažintinėms kelionėms autobusu taikoma 15% nuolaida, pažintinėms kelionės lėktuvu taikoma 10% nuolaida.

Pasinaudok mažiausios kainos garantija su papildomomis naudomis Novaturo organizuojamoms kelionėms

Užsitikrink, kad tavo kelionės kainai ateityje sumažėjus - grąžinsime skirtumą. Tokiu būdu būsi garantuotas, kad pasinaudojęs išankstinių pardavimų privalumais už išsirinktą pažintinę kelionę mokėsi mažiausią kainą.

Turėk galimybę keisti kelionę ar keliautojo vardą, pavardę
Pasikeitus tavo kelionės planams, nesirūpink, nes suteikiame saugumo garantijas. Rezervavęs kelionę dabar, galėsi keisti kelionę ar keliaujantį asmenį nemokamai.

Nesirink iš likučių 
Planuojant iš anksto turėk galimybę rinktis norimą kelionę, paskubėk, kol yra laisvų vietų autobuse. Rinkis savo svajonių atostogas nevaržomai!

 

Pasinaudok geresnėmis sąlygomis ir nuolaidomis!

Geresnės sąlygos ir papildomos naudos:

  • Pradinė įmoka keliaujant autobusu – 60 €/asm., keliaujant lėktuvu – 100 €/asm.
  • Galutinis apmokėjimas: ne vėliau nei likus 28 dienoms iki išvykimo kelionėms lėktuvu ir autobusu, egzotinėms kelionėms – ne vėliau nei likus 42 dienoms iki išvykimo.
  • Galimybė užsisakyti pervežimo paslaugą iš/į: Klaipėdą, Kryžkalnį, Panevėžį, Šiaulius, Alytų. Paslauga galima keliaujant bent 4 asmenims. Detalias kelionių autobusu pervežimų sąlygas galite rasti čia.
  • Planuojant kelionę iš anksto, didesnis vietų autobuse pasirinkimas.

SVARBU! Verta paskubėti įsigyti kelionę pirmiems, nes kaina gali kisti.

Garantijų paketas – nemokamai, sutaupykite 40 € pažintinėms kelionėms autobusu ir 49 € pažintinėms kelionėms lėktuvu:

  • „Auksinė galimybė keisti pažintinę kelionę“ (Goldflex)*. Galimybė vieną kartą pakeisti kelionės datą ar maršrutą NEMOKAMAI, bet ne vėliau nei likus 28 dienoms iki išvykimo, egzotinėms kelionėms – ne vėliau nei likus 42 dienoms iki išvykimo. Reguliari paslaugos kaina kelionėms lėktuvu – 19 €/asm., autobusu – 10 €/asm. Keičiant kelionę, kelionės kaina perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias sąlygas ir kainas.
  • COVID paketas – nemokamai. Reguliari paslaugos kaina 30 €/asm.
  • Keliautojo vardo, pavardės keitimo galimybė pažintinėms kelionėms autobusu ir lėktuvu – nemokamai. Keičiant keliautoją išlaikomos kelionės užsakymo metu galiojančios kainos ir sąlygos.

Specialus pasiūlymas tik iki lapkričio 30 d. – mažiausios kainos garantija su papildomomis naudomis net su 67% nuolaida. Kviečiame naudotis šiuo pasiūlymu tik už 10 €/asm. pažintinėms kelionėms autobusu, 15 €/asm. pažintinėms kelionėms lėktuvu:

  • Mažiausios kainos garantija** TIK NOVATURO organizuojamoms kelionėms – įsigijus kelionę keliautojai gali išlikti ramūs, kad keliauja už mažiausią kainą. Jei Novaturo siūloma kelionės kaina ateityje sumažės – įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą! Mažiausios kainos garantija pasinaudoti galima, jeigu iki išvykimo yra likę ne mažiau kaip 7 dienos. Detalias Mažiausios kainos garantijos sąlygas rasite čia.
  • Papildoma nauda – kuro kainos svyravimo apsaugos paslauga, kuri apsaugo keliautoją nuo kuro kainos pokyčių ateityje.

 

*Negalioja kelionėms Lietuvoje ir Baltijos šalių kelionėms.

**Negalioja kelionėms Lietuvoje, Baltijos šalių kelionėms, egzotinėms kelionėms, skrydžių bilietams ir papildomoms paslaugoms.

Pasiūlymas galioja
2022-10-112022-11-30
Akcijos sąlygos
Atostogų pasiūlymai