NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Visi žinome TĄ jausmą, kai atostogos JAU užsakytos! Įprastos gatvės virsta siauromis, nepažintų miestų gatvelėmis, o rudenėjantis vaizdas pro langą - dramatiškais svečių šalių kraštovaizdžiais!

Tad nieko nelaukite ir užsisakykite savo vasaros atostogas jau dabar!

2019 metų vasara bus ypatinga – mūsų laukia 20-tas atostogų sezonas!

Plačiau apie akciją

2019 metų vasarą pasitinkame atsinaujinę - visas vasaros atostogų programos atidžiai peržvelgėme ir pakoregavome pagal Jūsų pageidavimus. Palikome tuos maršrutus, kurie sulaukia didžiausio Jūsų dėmesio ir geriausių atsiliepimų. Taigi, Jūsų dėmesiui – kruopščiai atrinkti 78 maršrutai autobusu ir lėktuvu, iš kurių 21 yra visiškai naujas!
Kartu su Jumis keliaus mūsų itin patyrę ir profesionalūs kelionių vadovai. Tikime, kad keliaudami drauge su jais, Jūs naujai atrasite net ir anksčiau jau aplankytas šalis. Kelionių vadovai ne tik papasakos viską apie autobusu kertamas šalis, jų istoriją ir įdomybes, bet ir svečioje šalyje parodys, kur skaniausia kava ir desertai, kur geriausi suvenyrai ir lauktuvės artimiesiems, parodys kur atsiveria gražiausios miestų panoramos ir įspūdingiausi kraštovaizdžiai.
Drąsiai planuokitės savo būsimas atostogas, derinkite trumpas savaitgalio atostogas su ilgesniais maršrutais jau dabar – išankstinių 2019 metų vasaros atostogų pardavimų privalumai užtikrins ne tik, kad keliones įsigysite geriausiomis sąlygomis, bet ir būsite pirmieji, kurie rinksis iš plačiausios datų bei maršrutų pasiūlos.

Suskleisti

2019 M. VASAROS IŠANKSTINIŲ PARDAVIMŲ PRIVALUMAI:

  • Pradinė įmoka nuo 30 EUR.
  • Nuolaidos iki 15%.
  • Galimybė keisti kelionę.
  • Garantuoti išvykimai
  • Galimybė nemokamai pasirinkti sėdėjimo vietą autobuse.

Išankstinių pardavimų privalumai galioja iki 2019 01 31 

Pasiūlymas galioja
2018-10-042019-01-31
Akcijos sąlygos
Išsirinkite kelionę