NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Registracija skrydžiui

Į oro vežėjo „Small Planet Airlines“ vykdomus skrydžius registruokitės internetu, pasirinkite sėdėjimo vietas, užsisakykite papildomas paslaugas, sutaupykite laiko atvykus į oro uostą. 
Registracija į kitų oro vežėjų vykdomus skrydžius vykdoma atvykus į oro uostą.
Į „Small Planet Airlines“ vykdomus skrydžius galite užsiregistruoti internetu, prisijungus prie registracijos sistemos.Kodėl verta registruotis internetu:


 • Sutaupysite laiko – jei skrendate su rankiniu bagažu, nereikės stovėti ir laukti prie registracijos stalų oro uoste.
 • Galite užsisakyti papildomą paslaugą -  patys pasirinkti pageidaujamą sėdėjimo vietą lėktuve.
 • Galite užsisakyti kitas papildomas paslaugas ar maitinimą, jei šios paslaugos nebuvote užsakę kelionės pirkimo metu.
 • Registracija internetu yra nemokama toms vietoms, kurias registracijos sistema parenka Jums automatiškai.  

Ką reikia žinoti prieš registruojantis?

Registracija internetu prasideda likus 72 val. (3 paroms) iki skrydžio pradžios ir baigiasi likus 4 val. iki skrydžio. Tos pačios taisyklės galioja registracijai atgaliniam skrydžiui, t.y. registracija internetu prasideda likus 72 val. (3 paroms) iki skrydžio pradžios.


Svarbu:

Užsiregistravę į skrydį internetu, privalote turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę (angl. boarding pass) tiek išvykimo skrydžiui, tiek ir grįžimo skrydžiui atgal į Lietuvą. Registracija internetu negalima į skrydžius iš Madeiros ir Faro oro uostų. Skrendantiems iš Marmario, Bergamo, Agadiro ar Dubajaus į Vilnių prašome keleivius įlaipinimo korteles pasikeisti pas registracijos agentus (angl. "check-in desk agents") įprastinės registracijos oro uoste metu.


Primename:

Vietoms, kurias registracijos sistema suteikia automatiškai, papildomi mokesčiai netaikomi.

Vietų lėktuve pasirinkimo įkainiai:

 • Vieta su papildoma erdve kojoms | 1,12, 13 eilės - 18 Eur (skrydžiui į vieną pusę)
 • Vieta su papildoma erdve kojoms | 2 - 3 eilės - 10 Eur (skrydžiui į vieną pusę)
 • Priskiriama vieta | 14 - 31 eilės - 5 Eur (skrydžiui į vieną pusę)
 • Priskiriama vieta | 4 - 10 eilės - 5 Eur (skrydžiui į vieną pusę)

Kada galima registruotis internetu?

Registracija internetu pradedama likus 3 paroms (72 val.) iki nurodyto skrydžio dienos ir baigiasi likus 4 valandoms iki nurodyto skrydžio išvykimo laiko – ši taisyklė galioja tiek skrydžiams į priekį, tiek skrydžiams atgal, į abu skrydžius registruotis reikia atskirai. Tos pačios taisyklės galioja ir jeigu Jūsų rezervacija yra tik skrydžiui į vieną pusę.

Kaip vyksta registracija internetu?

 • Registruojantis internetu pirmiausia turite įvesti skrydžio numerį – pirmieji du simboliai pasirenkami iš sąrašo, likusius keturis simbolius suveskite nurodytame laukelyje (Pvz.: S51234). Toliau įveskite keleivio pavardę lotyniškomis didžiosiomis raidėmis, nenaudodami lietuviškų simbolių. Tuomet įveskite registracijos numerį, kuris susideda iš rezervacijos numerio ir skrydžio numerio paskutinių dviejų skaičių. Pavyzdžiui, rezervacijos numeris yra KN223322, o skrydžio numeris – S53605. Tai registracijos kodas bus – KN22332205. Šį registracijos kodą rasite atsiųstuose dokumentuose keleivio skrydžio informacijoje. Viską supildžius spauskite „REGISTRUOTIS“.
 • Tame pačiame užsakyme kartu keliaujantys asmenys į skrydžius bus registruojami visi vienu metu.
 • Puslapyje „Asmeninė informacija“ įveskite keleivio identifikavimo duomenis: lytį, pilietybę, gimimo datą, paso arba ID kortelės numerį, galiojimo laiką, išdavimo datą, dokumentą išdavusią šalį, gyvenamąją šalį.
 • Skrydžiams į ne Šengeno erdvei priklausančias šalis visada būtina įvesti pase nurodytą informaciją. Atidžiai patikrinkite asmens duomenis – pateikus neteisingą informaciją, keleivis gali būti nepriimtas į skrydį arba turės iš naujo registruotis oro uoste.
 • Susipažinkite su sąlygomis, patvirtinkite, kad su jomis sutinkate ir spauskite „TĘSTI“.
 • Lange „Sėdėjimo vietos“ kiekvienam keleiviui bus automatiškai priskirta po 1 nemokamą sėdėjimo vietą (išskyrus kūdikį). Dėl skrydžio saugos reikalavimų sėdėjimo vietų pasirinkimui gali būti taikomi tam tikri apribojimai.
 • Vietos su papildoma erdve kojoms (1–3, 12 ir 13 eilėse, išskyrus LY-ONJ ir LY-ONL orlaiviuose galimos tik 1, 12, 13 eilės su papildoma erdve kojoms, o LY-SPC orlaivyje galimos tik 1, 12 ir 14 eilės su papildoma erdve kojoms) ir vietos priekinėje orlaivio salono dalyje (4–10 eilėse) yra suteikiamos tik už papildomą mokestį. Vietoms, kurias registracijos sistema suteikia automatiškai, papildomi mokesčiai netaikomi.
 • Jei kartu su Jumis skrenda kūdikis (vaikas iki 2 m. amžiaus), galima rinktis tik tam tikras vietas lėktuve.
 • Avarinio išėjimo vietose (1, 12-13, 30 eilėse) ir vietose prie praėjimo (C/D) gali sėdėti keleiviai tik nuo 12 m.
 • Prieš registracijos patvirtinimą privalote susipažinti su orlaiviuose draudžiamų daiktų sąrašu.
 • Lange „Įlaipinimo kortelės“ atsispausdinkite savo skrydžio įlaipinimo kortelę. Keliaujant grupei asmenų, kiekvienas privalo turėti atspausdintą asmeninę įlaipinimo kortelę.
 • Įlaipinimo kortelė taip pat bus Jums atsiųsta nurodytu el. paštu.

Ką žinoti vykstant į oro uostą?

Jei registravotės internetu, atvykę į oro uostą privalote turėti įlaipinimo kortelę (angl. Boarding Pass). Rekomenduojame atsispausdinti įlaipinimo kortelę, nes ne visi oro uostai turi galimybę nuskaityti brūkšninį kodą elektroniniame įrenginyje.


Atvykus į oro uostą be įlaipinimo kortelės, registruotis reikės iš naujo. Rekomenduojama į oro uostą atvykti ne vėliau nei likus 2 valandoms iki skrydžio!


Jei turite registruojamo bagažo, galėsite jį priduoti prie registracijos langelio. Jei turite tik rankinį bagažą, galima eiti tiesiai į saugumo patikrą ir prie paskirtų įlaipinimo vartų.


Įlaipinimo vartų uždarymo laikas nurodytas Jūsų įlaipinimo kortelėje. Jei iki to laiko prie skrydžio įlaipinimo vartų nepasirodysite, Jūsų registracija bus panaikinta ir į skrydį būsite nepriimtas.

Kokiais atvejais būtina registruotis oro uoste?

 • Keleiviai, turintys judėjimo negalią arba su savimi vežantys gyvūnus (pavyzdžiui, šunį ar katę), taip pat vaikai iki 14 metų amžiaus, kuriems yra užsakyta palyda, privalo atvykti registruotis oro uoste. Registracijos metu jiems bus parinkta tinkama sėdėjimo vieta.
 • Registracija oro uoste taip pat būtina, kai paso/ID kortelės galiojimo data yra trumpesnė nei 6 mėn. (skaičiuojant nuo kelionės pabaigos datos). Jei pagal priimančių valstybių nustatytus reikalavimus leidžiama vykti su trumpiau galiojančiu pasu/ID kortele, registraciją į skrydį vykdantis agentas, patikrinęs ir nustatęs, kad Jūsų asmens tapatybės dokumentai atitinka priimančios valstybės keliamus paso/ID kortelės galiojimo reikalavimus, atliks Jūsų registraciją į skrydį.
 • Iš naujo registruotis oro uoste turi keleiviai, registracijos internete metu neteisingai nurodę savo asmeninius duomenis arba atvykę į oro uostą be atspausdintos įlaipinimo kortelės.
 • Keleivių grupė, kurioje yra 2 ir daugiau kūdikių.